FeestDatumOrganisatorLokatieaanvangstijd festiviteit
Bokelbulkes galazaterdag 2 februari 2019BokelbulkesGrote Snippert20.00
Open dagzondag 3 februari 2019JKLHallen De Pol14.00
Opkomst Jonkheer en Jonkvrouwwoensdag 6 februari 2019De Daore TrappersEetcafé 't Raedthuys14.00
Rondgang Loodsen(hal)woensdag 6 februari 2019Gaffel AöskesHallen De Pol19.00
Opkomst Jeugdprinsvrijdag 8 februari 2019Gaffel AöskesDe Fakkel18.30
Open huisvrijdag 8 februari 2019StroatkroepersHallen De Pol20.00
Gaffel Aöskes Sterrengalazaterdag 9 februari 2019Gaffel AöskesDe Fakkel19.15
Opendag hallen De Luttezondag 10 februari 2019Bosdûvelkes/TuffelkeerlkesHallen De Lutte14.00
Opendag Grösmeeierkeszondag 10 februari 2019GrösmeeierkesHallen De Pol15.00
Aanbieden Carnavals magazinemaandag 11 februari 2019Gaffel Aöskest Lossers hoes20.30
Rondgang Loodsen(buiten gebied)woensdag 13 februari 2019Gaffel AöskesHallen Buitengebied19.00
44-Jarig Jubileum HoaltHakkersvrijdag 15 februari 2019HoalthakkersGrand Café Smit20.30
Opvoeren en aftredenzaterdag 16 februari 2019CV de OpkikkersLosserhof14.00
Medaille parade Jeugdcommissiezaterdag 16 februari 2019Gaffel Aöskes't Aöske19.30
Loop-In dagzondag 17 februari 2019NachtülkesHallen De Pol15.00
Twentse Hoogheden Bijeenkomstdinsdag 19 februari 2019C.V. de Köttelpeer'nDenekamp20.00
Persconferentie Munsterwoensdag 20 februari 2019Gaffel Aöskes't Aöske & Café Heijdemann16.00
Jeugdprinsen bijeenkomstzaterdag 23 februari 2019Gaffel AöskesEnschede13.00
Carnaval miszaterdag 23 februari 2019Gaffel AöskesMaria Geboorte Kerk19.00
H.H. Miszaterdag 23 februari 2019Bosdûvelkes/TuffelkeerlkesSint Plechelmuskerk19.00
Bokelbulkes Tetterfestival ( grote avond )zaterdag 23 februari 2019BokelbulkesSavenije, Lonneker20.30
Senioren Carnavalzondag 24 februari 2019Gaffel AöskesCafé 't Spoortje13.00
Bokelbulkes (Versieren bij Graaf+Soepeten)zondag 24 februari 2019BokelbulkesDorpshuis in de Glane15.00
Open Dagzondag 24 februari 2019Martini-KerlkesHallen De Pol14.00
Gehandicapenmiddagdinsdag 26 februari 2019fam Game & VeldmuuskesDe Orichidee16.00
Bejaarden carnavaldinsdag 26 februari 2019St MaartenstedeVerzorgingstehuis19.00
Jurering Etalagewedstrijdwoensdag 27 februari 2019etal commCentrum Losser11.00
Senioren Carnavalwoensdag 27 februari 2019TuffelkeerlkesCafé Jossie18.00
Rondgang lagere scholenvrijdag 1 maart 2019Prins en Jeugd commissieLosser09.00
School carnaval Beuningenvrijdag 1 maart 2019ValappelsSterrenbos16.00
Happy Fris Jeugdavondvrijdag 1 maart 2019BosdûvelkesDe Vereeniging18.30
Carnval 0.0 partyvrijdag 1 maart 2019Sponsoren LosserTent Raadhuisplein19.30
opkomst Jagermeestervrijdag 1 maart 2019JagermeestersSportclub Overdinkel21.00
Muziek vereniging Excelsiorvrijdag 1 maart 2019ExcelsiorClubgebouw Excelsior22.15
Ontbijt aangeboden Gaffel Aöskeszaterdag 2 maart 2019Gaffel AöskesEetcafé 't Raedthuys09.15
Intocht hoogheden naar gemeentehuiszaterdag 2 maart 2019Gaffel AöskesDe Fakkel10.45
Sleuteloverdracht/Optochtzaterdag 2 maart 2019Gaffel Aöskest Lossers hoes11.11
Zotte Zaterdagzaterdag 2 maart 2019BosdûvelkesDe Vereeniging16.00
Prijsuitreiking Optochtzaterdag 2 maart 2019Gaffel AöskesEetcafé 't Raedthuys17.00
Carnavalsavondzaterdag 2 maart 2019VeldmuuskesZalencentrum Drost20.00
Carnavalsavondzaterdag 2 maart 2019Daore trappers/ Stroatkroepers/ HoalthakkersEetcafé 't Raedthuys20.00
Carnavalsavondzaterdag 2 maart 2019NachtülkesCafé 't Wiefke20.00
Carnavalsavondzaterdag 2 maart 2019Martini-KerlkesGrand Café Smit20.00
Sleutel overdrachtzondag 3 maart 2019Prins + HBMünster09.00
Feestmiddagzondag 3 maart 2019BokelbulkesSavenije, Lonneker16.00
Jongerenbalzondag 3 maart 2019JKLTent Raadhuisplein20.00
Carnavalsavondzondag 3 maart 2019GrösmeeierkesCafé Heijdemann20.00
Feestavondzondag 3 maart 2019TuffelkeerlkesCafé Jossie21.00
Uitzwaaien Grensmaandag 4 maart 2019Prins en adjGrens Overdinkel/Gronau06.30
Rosenmontag züg Münstermaandag 4 maart 2019Gaffel AöskesMünster10.00
Rosenmontag feestmaandag 4 maart 2019TuffelkeerlkesCafé Jossie14.00
Carnavalsoptocht De Luttemaandag 4 maart 2019BosdûvelkesCentrum De Lutte14.00
Carnavalsavondmaandag 4 maart 2019Martini-KerlkesGrand Café Smit20.30
Receptie Jeugdprinsdinsdag 5 maart 2019Gaffel AöskesGrand Café Smit10.00
Bijzondere B&W vergaderingdinsdag 5 maart 2019Prins en HBt Lossers hoes11.00
Etalagewedstrijddinsdag 5 maart 2019Gaffel Aöskeswinnaar12.00
Kinderoptochtdinsdag 5 maart 2019Gaffel AöskesCentrum Losser14.00
Uitreiken Gein prijzendinsdag 5 maart 2019Prins en adjEetcafé 't Raedthuys16.00
Dweilen na optochtdinsdag 5 maart 2019HB en PCGrand Café Smit16.15
Slotbaldinsdag 5 maart 2019Gaffel AöskesEetcafé 't Raedthuys20.00
Visetenwoensdag 6 maart 2019Gaffel AöskesEetcafé 't Raedthuys20.00
Afvoeren Jongerenprins en Prins van Losserzaterdag 16 november 2019Gaffel AöskesCafé Heijdemann20.00