Festiviteitenplanning 2019/2020   
FeestDatumOrganisatorLokatieaanvangstijd festiviteit
Bouwers BBQzondag 27 oktober 2019Stichting Carnaval LosserHallen De Pol15.00
Gravendis Veldmuuskeszaterdag 2 november 2019Veldmuuskest Trefhuus18.00
Afvoeren/opkomst Graafzaterdag 2 november 2019Veldmuuskest Trefhuus20.11
Receptie Graafzondag 10 november 2019Veldmuuskest Trefhuus15.00
Foto ophangen 't Aöskemaandag 11 november 2019Gaffel Aöskes't Aöske20.00
Afvoeren en opkomst Graafvrijdag 15 november 2019BokelbulkesSavenije, Lonneker20.00
Afvoeren Jongerenprins en Prins van Losserzaterdag 16 november 2019Gaffel AöskesCafé Heijdemann20.00
Afvoeren/Opkomst Baronzaterdag 23 november 2019TuffelkeerlkesGrote Zwaan20.30
Opkomst Vorstzaterdag 30 november 2019Martini-KerlkesGrand Café Smit20.30
Frühshoppenzondag 1 december 2019Martini-KerlkesGrand Café Smit13.11
Afvoeren Opkomst Graafzaterdag 7 december 2019BosdûvelkesDe Vereeniging20.30
Frühshoppen Soaltkloet'nszondag 8 december 2019Soaltkloet'nsEetcafé de Buren Boekelo11.11
Jeugdgalavrijdag 13 december 2019BosdûvelkesDe Vereeniging19.30
Opkomst Misszaterdag 14 december 2019TuffelkeerlkesGrote Zwaan20.30
Opening residentie instuifzondag 15 december 2019BosdûvelkesDe Vereeniging13.00
Opkomst Jongerenprinsvrijdag 3 januari 2020Gaffel AöskesTent Grand Café Smit20.30
Verkiezing Gaffel Aöskezaterdag 4 januari 2020Jeugdcommissie't Aöske13.00
Opkomst Prins van Losserzaterdag 4 januari 2020Gaffel AöskesTent Grand Café Smit20.00
Inwijding residentiezondag 5 januari 2020Gaffel AöskesEetcafé 't Raedthuys11.11
Liedjesfestival Spätshoppenzondag 5 januari 2020PrinsencollegeTent Grand Café Smit14.00
Kennismaking avond Prinswoensdag 8 januari 2020Prins't Aöske20.00
Losserse Hoogheden bijeenkomstdonderdag 9 januari 2020Gaffel AöskesCafé Heijdemann20.00
Ledenfeest GaffelAöskesvrijdag 10 januari 2020Gaffel AöskesTent Grand Café Smit20.00
Receptie Prins van Losserzaterdag 11 januari 2020PrinsencollegeTent Grand Café Smit20.00
Tuffelstekk'nzondag 12 januari 2020TuffelkeerlkesDe Vereeniging14.00
Buut avond OCLdonderdag 16 januari 2020OCL20.00
Gala Münstervrijdag 17 januari 2020MünsterMünster20.00
Gala avond Bosduvelkeszaterdag 18 januari 2020BosdûvelkesDe Vereeniging19.30
Bokkenzittingzaterdag 18 januari 2020KadolstermennekesRouwhorst20.00
Gala middag Bosduvelkeszondag 19 januari 2020BosdûvelkesDe Vereeniging14.30
Gala avond Bosduvelkesvrijdag 24 januari 2020BosdûvelkesDe Vereeniging19.30
Gala avond Bosduvelkeszaterdag 25 januari 2020BosdûvelkesDe Vereeniging19.30
Opendag Grösmeeierkeszondag 26 januari 2020GrösmeeierkesHallen De Pol15.00
Opkomst Jonkheer en Jonkvrouwwoensdag 29 januari 2020De Daore TrappersEetcafé 't Raedthuys14.00
Rondgang Loodsen(hal)woensdag 29 januari 2020Gaffel AöskesHallen De Pol19.00
Feestje verkeerdzaterdag 1 februari 2020NachtülkesCafé 't Wiefke20.00
Open dagzondag 2 februari 2020JKLHallen De Pol14.00
Aanbieden Carnavals magazinemaandag 3 februari 2020Gaffel Aöskes't Lossers hoes20.30
Rondgang Loodsen(buiten gebied)woensdag 5 februari 2020Gaffel AöskesHallen Buitengebied19.00
Opkomst Jeugdvrijdag 7 februari 2020Gaffel AöskesTent Grand Café Smit18.30
Open huisvrijdag 7 februari 2020StroatkroepersHallen De Pol20.00
Opvoeren en aftredenzaterdag 8 februari 2020CV de OpkikkersLosserhof14.00
Gaffel Aöskes Sterrengalazaterdag 8 februari 2020Gaffel AöskesBürgerhalle Gronau19.15
Opendag hallen De Luttezondag 9 februari 2020Bosdûvelkes/TuffelkeerlkesHallen De Lutte14.00
Loop-In dagzondag 9 februari 2020NachtülkesHallen De Pol15.00
Medaille parade Jeugdcommissievrijdag 14 februari 2020Gaffel Aöskes't Aöske19.30
Twentse Hoogheden Bijeenkomstdinsdag 11 februari 2020Kadolster20.00
Persconferentie Munsterwoensdag 12 februari 2020Gaffel Aöskes't Aöske & Café Heijdemann16.00
Rondgang basisscholen Losservrijdag 14 februari 2020Jeugdcommissie en PrinsBasisscholen9.00
Optocht Losserhofvrijdag 14 februari 2020CV de OpkikkersLosserhofnnb
Jeugdprinsen bijeenkomstzaterdag 15 februari 2020Gaffel AöskesCafé Heijdemann13.00
Carnaval miszaterdag 15 februari 2020Gaffel AöskesMaria Geboorte Kerk19.00
H.H. Miszaterdag 15 februari 2020Bosdûvelkes/TuffelkeerlkesSint Plechelmuskerk19.00
Bokelbulkes Tetterfestival ( grote avond )zaterdag 15 februari 2020BokelbulkesSavenije, Lonneker20.30
Senioren Carnavalzondag 16 februari 2020Gaffel AöskesCafé 't Spoortje13.00
Bokelbulkes (Versieren bij Graaf+Soepeten)zondag 16 februari 2020BokelbulkesDorpshuis in de Glane15.00
Open Dagzondag 16 februari 2020Martini-KerlkesHallen De Pol14.00
PG afdeling Oldenhovedinsdag 18 februari 2020OldenhoveOldenhove15.00
Gehandicapenmiddagdinsdag 18 februari 2020fam Game & VeldmuuskesDe Orchidee16.00
Bejaarden carnavaldinsdag 18 februari 2020St MaartenstedeZSM Vicarystraat19.00
Jurering Etalagewedstrijdwoensdag 19 februari 2020etal commCentrum Losser11.00
Senioren Carnavalwoensdag 19 februari 2020TuffelkeerlkesCafé Jossie18.00
vrijdag 21 februari 2020VRIJDAG
School carnaval Beuningenvrijdag 21 februari 2020ValappelsSterrenbos16.00
Happy Fris Jeugdavondvrijdag 21 februari 2020BosdûvelkesDe Vereeniging18.30
Carnval 0.0 partyvrijdag 21 februari 2020Sponsoren LosserTent Raadhuisplein19.30
Opkomst Jagermeestervrijdag 21 februari 2020JagermeestersSportclub Overdinkel21.00
Muziek vereniging Excelsiorvrijdag 21 februari 2020ExcelsiorClubgebouw Excelsior22.15
zaterdag 22 februari 2020ZATERDAG
Ontbijt aangeboden Gaffel Aöskeszaterdag 22 februari 2020Gaffel AöskesEetcafé 't Raedthuys09.15
Intocht hoogheden naar gemeentehuiszaterdag 22 februari 2020Gaffel Aöskesnnb10.45
Sleuteloverdracht/Optochtzaterdag 22 februari 2020Gaffel Aöskes't Lossers hoes11.11
Zotte Zaterdagzaterdag 22 februari 2020BosdûvelkesDe Vereeniging16.00
Prijsuitreiking Optochtzaterdag 22 februari 2020Gaffel AöskesEetcafé 't Raedthuys17.00
Carnavalsavondzaterdag 22 februari 2020Veldmuuskest Trefhuus20.00
Carnavalsavondzaterdag 22 februari 2020Daore trappers/ Stroatkroepers/ HoalthakkersEetcafé 't Raedthuys20.00
Carnavalsavondzaterdag 22 februari 2020NachtülkesCafé 't Wiefke20.00
Carnavalsavondzaterdag 22 februari 2020Martini-KerlkesGrand Café Smit20.00
zondag 23 februari 2020ZONDAG
Sleutel overdrachtzondag 23 februari 2020Prins + HBMünster09.00
Feestmiddagzondag 23 februari 2020BokelbulkesSavenije, Lonneker16.00
Jongerenbalzondag 23 februari 2020JKLTent Raadhuisplein20.00
Carnavalsavondzondag 23 februari 2020GrösmeeierkesCafé Heijdemann20.00
Feestavondzondag 23 februari 2020TuffelkeerlkesCafé Jossie20.00
maandag 24 februari 2020MAANDAG
Uitzwaaien Grensmaandag 24 februari 2020Prins en adjGrens Overdinkel/Gronau06.30
Rosenmontag züg Münstermaandag 24 februari 2020Gaffel AöskesMünster10.00
Rosenmontag feestmaandag 24 februari 2020TuffelkeerlkesCafé Jossie14.00
Carnavalsoptocht De Luttemaandag 24 februari 2020BosdûvelkesCentrum De Lutte14.00
Carnavalsavondmaandag 24 februari 2020Martini-KerlkesGrand Café Smit20.30
dinsdag 25 februari 2020DINSDAG
Receptie Jeugdprinsdinsdag 25 februari 2020Gaffel AöskesGrand Café Smit10.00
Bijzondere B&W vergaderingdinsdag 25 februari 2020Prins en HB't Lossers hoes11.00
Etalagewedstrijddinsdag 25 februari 2020Gaffel Aöskeswinnaar12.00
Kinderoptochtdinsdag 25 februari 2020Gaffel AöskesCentrum Losser14.00
Uitreiken Gein prijzendinsdag 25 februari 2020Prins en adjEetcafé 't Raedthuys16.00
Dweilen na optochtdinsdag 25 februari 2020HB en PCGrand Café Smit16.15
Slotbaldinsdag 25 februari 2020Gaffel AöskesEetcafé 't Raedthuys20.00
Visetenwoensdag 26 februari 2020Gaffel AöskesEetcafé 't Raedthuys20.00
Afvoeren Jongerenprins en Prins van Losserzaterdag 14 november 2020Gaffel AöskesCafé Heijdemann20.00